Botox  

Botoks – potoczna nazwa specjalnej kuracji odmładzającej, dzięki której przez pół roku twarz kuranta jest gładka jak balonik. Zanikają rysy charakterystyczne, a również co mniej wystające elementy twarzy np. nos. Działanie botoksu ujawnia się już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Szokującym efektom działania botoksu towarzyszą najczęściej przerażone spojrzenia otoczenia. Znane są przypadki porzucania kurantów przez obecnych partnerów życiowych. Zanotowano także przypadki samobójstw kurantów i zabójstw dokonanych na kosmetyczkach. Po pół roku twarz gwałtownie flaczeje, a kurant staje przed nowym dylematem: poddać się kolejnej kuracji czy rozpocząć się starzeć.Tak podaje Nonsensopedia - Polska encyklopedia humoru.Naukowcy z Włoskiego Instytutu Neurologii odkryli, że toksyna botulinowa używana do iniekcji ma możliwość drogą włókien nerwowych dostać się do mózgu.Zespół naukowców pod kierownictwem Matteo Caleo chcąc dowiedzieć się jaki wpływ na organizm mają zastrzyki botuliny wykonał iniekcje szczurom w paru miejscach na ciele i w mózgu. Po trzech dniach okazało się, że toksyna botulinowa nie wywiera jedynie miejscowego działania. Bez większych problemów rozprzestrzeniła się z miejsca wstrzyknięcia.

Botoks – potoczna nazwa specjalnej kuracji odmładzającej, dzięki której przez pół roku twarz kuranta jest gładka jak balonik. Zanikają rysy charakterystyczne, a również co mniej wystające elementy twarzy np. nos. Działanie botoksu ujawnia się już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Szokującym efektom działania botoksu towarzyszą najczęściej przerażone spojrzenia otoczenia. Znane są przypadki porzucania kurantów przez obecnych partnerów życiowych. Zanotowano także przypadki samobójstw kurantów i zabójstw dokonanych na kosmetyczkach. Po pół roku twarz gwałtownie flaczeje, a kurant staje przed nowym dylematem: poddać się kolejnej kuracji czy rozpocząć się starzeć.

Tak podaje Vitaderm - botox Radom - klinika medycyny estetycznej.

Naukowcy z Włoskiego Instytutu Neurologii odkryli, że toksyna botulinowa używana do iniekcji ma możliwość drogą włókien nerwowych dostać się do mózgu. Zespół naukowców pod kierownictwem Matteo Caleo chcąc dowiedzieć się jaki wpływ na organizm mają zastrzyki botuliny wykonał iniekcje szczurom w paru miejscach na ciele i w mózgu. Po trzech dniach okazało się, że toksyna botulinowa nie wywiera jedynie miejscowego działania. Bez większych problemów rozprzestrzeniła się z miejsca wstrzyknięcia.

 
0
Kudos
 
0
Kudos

Now read this

Fotografia dziecieca Warszawa

Fotografik jest osobą, która zawodowo para się wykonywaniem wszelkiego rodzaju zdjęć, ich wywoływaniem , a ponadto obróbką. Kreuje zdjęcia do dokumentów (legitymacyjne, paszportowe, do dowodu osobistego, do prawa jazdy), zdjęcia... Continue →